Peli™ tooted

Peli™ lugu sai alguse 1976 aastal, pakkudes juba pea 50 aastat kaitset sellele, mis teile väärtuslik! Vastupidav. Usaldusväärne. Kompromissitu. Ka kõige karmimates tingimustes!

Peli™ kohvrid ja Peli™ lambid on loodud kõige kõrgemate ja nõudlikumate standardite järgi. Pidevalt arenev, alati ootusi ületav. Peli™ tooted on valmistatud USA-s ja Saksamaal ning on tõsise proovi läbi teinud kõige karmimates tingimustes. Need tooted on loodud kogu eluks!

Peli™ Protector kohvrid on valmistatud kopolümeerpolüpropüleenist kasutades tipptasemel tehnoloogiat, mis muudab need praktiliselt hävimatuteks ja kõige ekstreemsematele tingimustele vastupidavaks.

Peli™ lampide valik ulatub lihtsatest töökindlatest taskulampidest kuni ATEX sertifitseeritud käsilampide ja võimsate modulaarsete tööala valgustavate RALS valgussüsteemideni.

Oleme koondanud Mohni veebilehele info kohvritest ja lampidest, mis on meil koheselt saadaval. Kui te valikust vajaminevat kohvrit või lampi ei leia, siis saatke meile päring ning vastame teile samal päeval. Peli™ kohvrite ja Peli™ lampide valik on laiem, kui meil kodulehel väljas. Paljud tooted on saadaval päringu alusel mõne päeva jooksul.

Teile vajaliku toote saate klikkida ostukorvi alljärgnevast valikust.

Peli kohvrite info leiate siit
Peli lampide info leiate siit